KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15482137
nr 1548 2137
Britta Lamrin
(1899-1973), Sverige
Stockholmsmotiv. Signerad, daterad -40. Akvarell. Bladets mått: 30x33 cm, yttermått inklusive ram: 49x53 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:04:51
11/6 12:27:51
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Britta Lamrin
Läs mer om Britta Lamrin